فروش ساندویچ پانل

فروش ساندویچ پانل و تحویل در کوتاه ترین زمان ممکن در سراسر کشور توسط نمایندگی های ماموت انجام میپذیرد. مجتمع صنعتی ماموت مجموعه ای فعال در زمینه فروش ساندویچ پانل ، مشاوره ، طراحی ، تولید و اجرای انواع ساندویچ پنل می باشد. از جمله خدماتی که نمایندگی ماموت ارائه می دهد شامل :

فروش و نصب انواع ساندویچ پانل
فروش عایق پلی یورتان سردخانه ای
مرجع تخصصی ساندویچ پانل سقفی
مرکز خرید پانل دیواری ماموت
مرکز فروش ساندویچ پانل
کاربری ساندویچ پانل ماموت
خرید ساندویچ پنل ضد آتش
لیست قیمت ساندویچ پانل
ورق آلوزینک
آموزش اجرا ساندویچ پانل
آموزش نصب ساندویچ پانل
قیمت ساندویچ پانل

شما می توانید جهت اطلاع از تمام قیمت های ساندویچ پانل ماموت با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید. همچنین میتوانید پروژه های انجام شده با ساندویچ پانل را در صفحات دیگر سایت مشاهده کنید.

ساندویچ پانل - فروش ساندویچ پانل
ساندویچ پانل

 فروش ساندویچ پانل و نصب انواع آن

فروش و نصب انواع ساندویچ پانل(چیست) با توجه به افزایش ساخت وسازها ، به خصوص در کلانشهرها ، روز به روز در حال گسترش و افزایش است. این محصولات جایگزین بسیار مناسبی برای دیوارهای سیمانی و سفالی و یا تیغه های آجری محسوب می شود. امروزه رشد و توسعه فروش ساندویچ پانل با توجه به امنیتی که استفاده از این مصالح به همراه دارد امری منطقی است. چرا که در دسته مصالح مقاوم و مستحکم قرار می گیرند.

از این مصالح در ساخت مراکز صنعتی کارخانجات و نیز مجتمع های تجاری ،تفریحی و ورزشی و ادارات و … استفاده می شود. ساندویچ پانل ها ترکیباتی مقاوم و سبک ، متشکل از سه لایه می باشند که در پوشش آن ها از ورق آلومینیوم ساده و طرح دار رنگی و ورق های گالوانیزه رنگی استفاده می شود. در قسمت میانی عایق نرم با انعطاف پذیری بالا قرار دارد. از آن ها به عنوان پوشش سقف و دیوارها استفاده می شود.  نصب و اجرای پانل ها توسط متخصصین امر و در کمترین زمان ممکن صورت می گیرد. در نتیجه در وقت و انرژی نیز صرفه جویی می شود.

مزایای ساندویچ پانل

مزایای ساندویچ پانل از عوامل موثر در بالا بودن فروش ساندویچ پانل می باشد. با توجه به کاربرد این محصولات دو نوع ساندویچ پانل دیواری و پانل سقفی داریم. از جمله مزایای این محصولات میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

سبکی

مقاومت بالا

نصب و اجرای آسان

کاهش انتقال حرارت و عایق بودن

کاهش انتقال رطوبت

قابلیت جا به جایی

قیمت ساندویچ پانل

قیمت ساندویچ پانل نیز از جمله مواردی است که سبب بالابردن فروش ساندویچ پانل در مقایسه با سایر مصالح می شود. در مقایسه با مصالح سنتی ساندویچ پنل مقرون به صرفه است. با توجه به مقاومت و ماندگاری بالای این محصول در برابر عوامل فیزیکی و شیمیایی ، عمر مفید آن و به طبع سازه ساخته شده با آن بالا می رود. به جز این با داشتن قابلیت جا به جایی هزینه های خرید دوباره، تعمیر و نگهداری و هزینه های جانبی دیگر نسبت به مصالح ساختمانی سنتی به طور چشم گیری کاهش می یابد.

مطالب مشابه ساندویچ پانل