فروش پانل ساندویچی – ساندویچ پانل با قیمت مناسب – ماموت

فروش پانل ساندویچی

فروش پانل ساندویچی با قیمت مناسب

در این مطلب با انواع ساندویچ پانل و این که این محصول چیست آشنا می شوید و علاوه بر مشخصات فنی هر کدام با کاربردهایی که ساندویچ پانل ها در سخت و ساز و خدمات حمل و نقل دارند به خوبی اشنا خواهید شد.

فروش پانل ساندویچی

ساندویچ پانل چیست؟

ساختار شکل گیری این محصول به گونه است که از دو طرف توسط دو ورق فلزی معمولا از جنس آلومینیوم و یا ورق گالوانیزه و آلوزینک محصور می شود. میان این دو ورق را با استفاده از نوعی فوم نسوز تزریقی از جنس پلی اورتان یا پلی استایرن پُر می کنند. این مواد بسیار نرم و سبک بوده و دارای خاصیت عایقی می باشند. در ادامه توضیحات بیشتری درباره این محصول ارائه شده است.

فروش پانل ساندویچی برای دیوار پیش ساخته

ساندویچ پانل دیواری به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای ساخت دیواری های پیش ساخته بسار کاربردی و مفید هستند. این محصول بسیار سبک وزن است و به راحتی نصب می شود. به علت سهولت در نصب ساندویچ پانل و همچنین سرعت بالای اجرای آن ، موجب کاهش هزینه های مازاد شده و در نتیجه بسیار مقرون به صرفه است.

ساندویچ پانل دیواری در ساخت دیوار انواع سوله ها و سردخانه های صنعتی و سالن سینما و سالن برگزاری همایش ها کاربرد دارد. خاصیت آنتی باکتریال این محصول باعث شده است تا از ساندویچ پانل ها در ساخت اتاق تمیز و همچنین یخچال کامیونت های حمل گوشت و مواد پروتئینی استفاده شود.

این پانل ها دارای عرض مفید 1.25 متر و ضخامت 4 تا 25 سانتیمتر می باشند و بخوبی در تمامی گونه های آب و هوایی خشک و مرطوب قابل اجرا می باشند.

فروش پانل ساندویچی و سقف پیش ساخته

اغلب سقف های پیش ساخته با عرض مفید 97 سانتیمتر ساخته می شوند. ساندویچ پانل سقفی کاملا آب بندی شده و در هنگام نصب امکان اورلپ overlap کردن آن براحتی وجود دارد.

از این محصول برای ساخت سقف انواع سوله های صنعتی ، آزمایشگاه ها و سقف خانه های پیش ساخته استفاده می شود. خاصیت انتقال حرارتی پایین این امکان را به وجود می آورد تا در هنگام بروز حوادثی نظیر آتش سوزی آسیب ها و خسارات وارده به حداقل ممکن برسد.

فروش پانل ساندویچی
پانل دیواری

لازم به ذکر است انواع ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی به راحتی قابل دمونتاژ و جابجایی می باشند.

همچنین پانل ساندویچی علاوه بر وزن سبک و انعطاف پذیری بالا که امکان نصب آن را در محل ها و فضاهای گوناگون که در بالا اشاره شد فراهم می کند دارای استحکام بالا و قابلیت تحمل فشار بسیار خوبی هستند که این مورد از مزیت های پانل ساندویچی محسوب می شود.

قیمت فروش ساندویچ پانلی

فروش پانل ساندویچی

انواع پانل ساندویچی با قیمت های متنوع بر اساس ضخامت ، طول و همچنین نوع و ضخامت فوم به کار رفته در آن ها قابل خرید و سفارش است. لطفا جهت استعلام قیمت پانل ساندویچی با دفتر فروش تماس بگیرید.

مطالب مشابه ساندویچ پانل