نصاب و مجری نصب ساندویچ پانل

نصاب و مجری نصب ساندویچ پانل همان طور که از نامش مشخص است مسئولیت نصب و اجرای ساندویچ پنل را بر عهده دارد. از جمله فعالیت های نصاب ومجری نصب ساندویچ پانل می توان به پوشش سوله با ساندویچ پانل و ورق سقفی و دیواری اشاره کرد. البته این موارد تنها بخش کوچکی از مجموعه فعالیت ها در زمینه نصب ساندویچ پانل می باشد. ساندویچ پانل انواع مختلفی دارد که هریک در هر یک از آن ها طریقه نصب ساندویچ پانل متفاوت می باشد. از جمله انواع محصولات ساندویچ پانل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ساندویچ پانل

ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل سردخانه ای

ساندویچ پانل یک رو ورق یک رو کاغذ

ساندویچ پانل یک رو ورق یک رو فویل

ساندویچ پانل دو رو فویل دو رو نایلون

ساندویچ پانل دیواری دو رو صاف

ساندویچ پانل پیچ مخفی

با توجه به جدید بودن این مصالح در کشور، آشنایی بیشتر میتواند به مشتریان بسیار کمک کند. تفاوت محصولات ذکر شده در عرض پانل ، ویژگی های فوم داخل پانل ، رنگ پانل ، ضخامت ورق و لایه میانی ساندویچ پانل و نیز طرح ورق ساندویچ پانل می باشد. این ویژگی ها در اجرای ساندویچ پانل و طراحی نمای ساختمان تاثیرگذار می باشد.

نصاب و مجری نصب ساندویچ پانل
نصب ساندویچ پانل

نصاب و مجری نصب ساندویچ پانل

نصاب و مجری نصب ساندویچ پانل در زمینه نصب و اجرای انواع پانل فعالیت می کند. هرچند نصب ساندویچ پانل آسان و سریع باشد اما عدم رعایت نکات و ظرافت هایی می تواند موجب هدر رفت مصالح و ضرر و زیان شود. گروه صنعتی ماموت از حرفه ای ترین ها در نصب ساندویچ پانل سقفی و دیواری در سراسر کشور می باشند. شرکت ماموت با بهره گیری از پرسنل مجرب و کارآزموده از نام آور ترین ها در سطح خاورمیانه می باشد.

در صورتی که عملیات نصب را به نصابان معتبر ساندویچ پانل بسپارید کار در کوتاه ترین زمان ممکن و با کیفیتی بالا انجام خواهد شد. داشتن تجربه و مهارت کافی برای نصاب پانل از موارد مهم می باشد. چرا که در صورت عدم اجرای صحیح ساندویچ پانل دیواری و سقفی مشکلاتی از قبیل نشتی آب و گرد و خاک به داخل ساختمان را خواهیم داشت. شاید شما بتوانید خودتان هم امور مربوط به نصب و اجرای ساندویچ پانل را انجام دهید. اما توجه داشته باشید در صورتی که اجرا و آب بندی ساندویچ پنل به روش صحیح انجام نگیرد؛ مشکلات بعدی را به همراه خواهد داشت. مشکلاتی همچون چکه آب ، بیرون زدگی پانل ، وجود شکاف و فاصله بین پانل ها.

نصب ساندویچ پانل

نصب ساندویچ پانل توسط نصابان معتبر با استفاده از ابزار لازم انجام می گیرد. از جمله ابزار مورد نیاز برای این کار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

فلاشینگ مورد نیاز

فلاشینگ مورد نیاز شامل ورق هایی می باشند که از قبل به فرم و شکل مورد نظر خم کاری شده باشند. هر یک از این محصولات نیز انواع مختلفی دارند. استفاده از فلاشینگ یا عدم استفاده از آن به نوع اجرای شرکت یا نصاب و مجری نصب ساندویچ پانل بستگی دارد.

پیچ

پیچ مورد استفاده برای پانل دیواری و سقفی پیچ سرمته می باشد.

چسب

چسب در مرحله آخر اجرایی استفاده می شود.
در انتهای پروژه و جهت زیباتر شدن کار از چسب استفاده می شود.

دستگاه پانل بر (در صورت نیاز)

دستگاه پانل بر در صورتی نیاز می شود که پانل سفارشی به هر دلیل بزرگتر از ساندویچ پانل مورد نیاز ما باشد.
البته در صورتی که محصول در کارخانه و به اندازه سفارش ما برش بخورد، اجرای کار تمیزتر خواهد بود.

زیرسازی و آهن کشی

زیرسازی و آهن کشی ساندویچ پانل در اجرای ساندویچ پانل برای سوله انجام می شود.

مطالب مشابه ساندویچ پانل