کانکس

 

کانکس
کانکس متحرک

 

کانکس انواع مختلف دارد  و کاربردهای بسیار زیادکه میتوان به  کانکس اتاق کنترل ، فروشگاه سیار ، ساختمان مسکونی ، اتاق کنترل ، پارکینگ طبقاتی ، کانکس نگهبانی ، کانکس رستوران های سیار ، کانکس بیمارستان صحرایی و مدرسه ، کانکس مطبوعاتی ، کانکس کارگاه وگل فروشی  و… اشاره کرد.

انواع کانکس

کانکس کاروان

کانکس ثابت

کانکس متحرک

کانکس پیش ساخته پانلی

کانکس چرخدار

جنس کانکس

ساندویچ پانل در کانکس
کانکس ساندویچ پانل

کانکس ساندویچ پانل

این کانکس از ترکیب ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری ساخته شده است که بسیار آساندو زودبازده می باشد وسبک است وقابل حمل که هم می تواند متحرک باشد وهم ثابت  دیوارهای کانکس از ساندویچ پانل  دیواری از جنس ساندویچ پانل گالوانیزه، ساندویچ پانل آلوزینک و ساندویچ پانل الومینیوم ساخته می شود وسقف کانکس از ساندویچ پانل سقفی  گالوانیزه وآلوزینک و… تهیه می شود که ضخامت آنها 0.5 میلی متر تا 0.7 میلیمتر با عرض یک متر وطول نسبت به اندازه کانکس اندازه گیری می شود.

از انواع کانکس
کانکس چوبی

کانکس چوبی

کانکس چوبی بیشتر در مناطق شمالی ایران دیده می شود  و سازگار با محیط زیست می باشد  ودر مدلها و فرم های مختلف سازه ساخته می شود . در جادهای شمالی ایران می توان این کانکس رادید که به صورت خانه ، ویلا، فروشگاه وسرویس بهداشتی ، تعمیرگاه ، قهوه خانه، رستوران قابل دسترسی است . واز انواع چوب :چوب راش ، افرا،گردو، بلوط و …می توان استفاده کرد،نسبت به کانکس ساندویچ پانل عمر سازه کمتری دارد و حتما باید باز سازی شود که همین باعث پرداخت هزینه بشتر می شود.

از انواع کانکس
کانکس شیشه ای

کانکس شیشه ای

این کانکس  برای گلخانه ها ، خانه ها  وفروشگاهها ومغازه ،شرکت ها و در انواع وضخامت های مختلف قابل اجرا می باشد عایق حرارت و روطوبت است ودر تمام فصول مورد استفاده قرار می کیرد.

انواع شیشه برای ساخت کانکس : شیشه معمولی ، شیشه میرال، شیشه سکوریت و شیشه های خودرویی ساده و خم دار

 کانکس زلزله

کانکس هایی  با امکانات بسیارزیاد به صورت دوو سه طبقه ساخته می شود  و مناسب برای مواقع زلزله  وشرایط بحرانی می باشد و با خود آسایش و آرامش را به همراه می آورد و درتمام اقلیم ها مقاوم می باشد .

کانکس در تیپ ها ومدل های مختلف ساخته می شود  و قیمت آن نسبت به سایر سازه ها مناسب تر است و به سادگی می توان نسبت به مدل ومنطقه  و نوع ساندویچ پانل بررسی واعلام قیمت نمود .