ساندویچ پانل تبریز

ساندویچ پانل تبریز از جمله پانل های ساندویچی تولیدی در تبریز می باشد.
تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی واقع در شمال غربی کشور است.
این استان از بزرگترین و پرجمعیت ترین استان های کشور ما می باشد.
تبریز از قطب های صنعتی کشور محسوب می شود. از جمله این صنایع میتوان به تولید ساندویچ پانل تبریز اشاره کرد. استان آذربایجان شرقی صنایع مختلف دیگر از جمله صنایع مواد غذایی ، ماشین آلات و صنایع شیمیایی را نیز شامل می شود.

ساندویچ پانل تبریز
ساندویچ پانل در تبریز

ساندویچ پانل تبریز

ساندویچ پانل تبریز از مصالح پرکاربرد در ساخت وساز می باشد. البته برای دانستن دقیق تر اینکه ساندویچ پانل چیست خواندن مقاله ای جدا لازم است. از این ساندویچ پنل در ساخت سازه ها وسوله ها استفاده می شود. همچنین در صنایع تولید کانکس و ساختمان پیش ساخته این مصالح ساختمانی به کار می روند. با توجه به ساختاری که ساندویچ پانل دارد از مصالح سبک محسوب می شود. این سبک بودن به خصوص از کم وزنی هسته این پانل های ساندویچی ناشی می شود. از مزایای  سبک بودن علاوه بر جابه جایی میتوان به سبک سازی فونداسیون و سازه نیز اشاره کرد. در مقابل این سبکی که ساندویچ پانل ها دارند؛ در برابر فشار و ضربه نیز از مقاومت بالایی برخوردارند. در نتیجه ساختمان هایی ضد زلزله را میتوان با این محصولات ایجاد کرد.

با توجه به مقاومتی که ساندویچ پانل تبریز در برابر ضربه و فشار دارد از آن در ساخت سقف کاذب استفاده می شود. انواع مختلفی از ساندویچ پانل با جنس ساختاری مختلف تولید و روانه بازار می شود. از بین این محصولات ساندویچ پانل پلی یورتان بیشترین کاربرد را دارد. دراین ساندویچ پانل از فوم عایق پلی یورتان در لایه ی میانی استفاده شده است.

 

ساندویچ پانل تبریز تولید ماموت

ساندویچ پانل تبریز تولید ماموت از ساندویچ پنل های با کیفیت کشور می باشد. از این محصول در سقف و دیوار سازه ها استفاده می شود. براساس نوع کاربرد این پانل های ساندویچی، ساندویچ پانل سقفی و دیواری تولیدات شرکت ماموت را تشکیل می دهند. ساندویچ پانل های سقفی ماموت طراحی فوق العاده ای دارند. طراحی این پانل ها به گونه ای است که استفاده از آن ها همپوشانی فوق العاده ای ایجاد می کند. این همپوشانی دلیل آببندی بسیار خوب ساندویچ پنل تبریز است.

انواع دیواری ساندویچ پانل تبریز نیز در دیوارهای  مصالح و ساخت سازه های سبک بسیار پر کاربرد هستند.
ساندویچ پانل دیواری ماموت از جمله ساندویچ پانل های کاربردی در پارتیشن بندی می باشد.
این پانل های ساندویچی نیز در دو نوع ساده و شیبدار تولید می شوند.
استفاده از ساندویچ پانل دیواری نسبت به مصالح سنتی مزایای بسیاری دارد.
از جمله این مزایا میتوان به سرعت در نصب سازه و سبک بودن این مصالح اشاره کرد.
ساندویچ پانل ها با توجه به سبک بودن به سادگی قابل جابه جایی می باشند.

جهت اطلاع از قیمت ساندویچ پانل و یا هرگونه پرسش در این زمینه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مطالب مشابه ساندویچ پانل