ساندویچ پانل جلفا

ساندویچ پانل جلفا در شهرستان جلفا یکی از شهرستان های استان آذربایجان شرقی است. این شهرستان پیش از این یکی از بخش های شهرستان مرند محسوب می شده است. به دلیل مهم بودن از نظر تجاری و صنعتی به شهرستان مستقلی تبدیل شد. صنعت تولید ساندویچ پانل جلفا از جمله صنایع مهم می باشد. دلیل اهمیت تجاری جلفا مجاورت آن با رود ارس است.در واقع قرار گرفتن آن در منطقه تجاری در مرز ایران با جمهوری آذربایجان و ارمنستان آن را به یکی از قطب های مهم تجاری تبدیل کرده است.

ساندویچ پانل جلفا
ساندویچ پانل جلفا

ساندویچ پانل جلفا

ساندویچ پانل جلفا از جمله ساندویچ پانل های پرکاربرد می باشد. به طور کلی تولید ساندویچ پانل، سردخانه کانکس و ورق گالوانیزه از جمله عوامل تاثیرگذار در صنایع مختلف بوده اند. این محصول در انواع ساندویچ پانل سقفی و دیواری تولید و به بازار عرضه می شوند. از انواع ساندویچ پانل در سقف های شیروانی به فراوانی استفاده می شود. روز به روز کیفیت و آب بندی ودرز بندی ساندویچ پنل بهتر و بهتر می شود. با توجه به عایق بودن این محصولات در برابر صوت و گرما و رطوبت از گزینه ها ی بسیار عالی در ساخت وساز هستند.

سبک بودن این محصول سازه ای سبک تحویل می دهد. علاوه بر این ساخت و ساز با سرعت بیشتر انجام می گیرد. کوتاه بودن مدت زمان انجام پروژه ها باعث کمتر شدن هزینه های اضافی می شود. ساندویچ پانل جلفا در طرح ها و رنگ های مختلف و زیبا تولید و عرضه می شود. در عین زیبایی از مقاومت خوبی برخوردار است. استحکام این محصول طول عمر طول عمر سازه ی ساخته شده با آن را افزایش می دهد. ساندویچ پانل های سقفی و دیواری در انواع ساندویچ پانل پلی یورتان و پلی استایرن تولید می شوند. این تقسیم بندی بر اساس جنس فوم هسته ساندویچ پانل انجام می گیرد.

ساندویچ پانل جلفا ماموت

مجتمع صنعتی ماموت در نقاط مختلف ایران شعب متفاوتی دارد.
از ساندویچ پانل های با کیفیت ساندویچ پانل ماموت را میتوان نام برد.
در ساخت این محصولات از انواع مواد مرغوب استفاده می شود.
ساندویچ پانل جلفا همانند دیگر ساندویچ پانل های مورد استفاده در صنعت ساختار سبک و مقاومی دارد.
صنعت تولید این محصول هنوز هم جای پیشرفت دارد.
میتوان این مصالح نوین را باعث تحولی عظیم در صنعت دانست.
شرکت ماموت با به کارگیری نیروهای متعهد از پیشتازان تولید ساندویچ پانل در خاورمیانه می باشد.
همچنین این شرکت نصابان متخصص و باتجربه ای در اختیار شما قرار می دهد.
از این رو میتوانید از هر جهت خیالتان از ساخت و ساز راحت باشد.

جهت اطلاع از قیمت ساندویچ پانل با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

مطالب مشابه ساندویچ پانل