ساندویچ پانل رشت

ساندویچ پانل رشت نیز همانند دیگر استان های کشور از بهترین تولیدات شرکت ماموت می باشد. بخش بزرگی از بازار استان گیلان مختص به این تولیدات می باشد. با استفاده از ساندویچ پانل رشت پروژه های بزرگی انجام میگیرد. شهر پونل یکی از شهرهای صنعتی می باشد. از ساندویچ پانل در دیواره های کارخانه های این استان استفاده شده است. از جمله  کارخانه کاغذسازی که در این شهر قرار دارد. همچنین ساندویچ پانل در پروژه های دیگری همچون دیوار پیش ساخته، کانکس و کناف نیز به کار می رود.

ساندویچ پانل رشت
ساندویچ پانل در رشت

ساندویچ پانل رشت

ساندویچ پانل رشت ،  ساندویچ پانل تولیدی در استان گیلان می باشد. کلانشهر رشت یکی از پنج شهر صنعتی بزرگ ایران می باشد. حدود 280 واحد صنعتی در این شهر واقع شده اند. از ساندویچ پانل(چیست) که محصولات صنعتی این شهر می باشد در کارخانه ها و ساخت و ساز استفاده می شود. با استفاده از ساندویچ پنل هزینه ساخت و ساز و مدت زمان اتمام کار کم می شود.

نمایندگی ساندویچ پانل ماموت در رشت در زمینه تولید، فروش و نصب ساندویچ پانل فعالیت می کند. با توجه به ساختار پانل ساندویچی استفاده از آن در مناطق جغرافیایی خاصی امکان پذیر است. مثلا در آب و هوای مرطوب بخش های شمالی ساندویچ پانل که مقاوم در برابر خوردگی می باشد به خوبی استفاده می شود. انواع ساندویچ پانل را می توان با توجه به موارد استفاده در ابعاد و جنس مورد دلخواه سفارش داد.

یکی از انواع ساندویچ پانل ها ساندویچ پانل سقفی است. ساندویچ پانل سقفی همان طور که از اسمش مشخص است در سقف سازه بیشترین استفاده را دارد. در قسمت های شمالی که میزان بارندگی فراوان می باشد سقف ها را به شکل شیروانی درست می کنند. برای اینچنین ساختارهایی ، ساندویچ پانل انتخاب خوبی می باشد.

ساندویچ پانل ماموت رشت

ساندویچ پانل ماموت رشت تولیدی شرکت ماموت از جمله محصولات با کیفیت و قیمت مناسب می باشد.
نمایندگی این شرکت ساندویچ پانل رشت را در انواع مختلف تولید می کند.
این تولیدات به شرح زیر می باشند.

ساندویچ پانل دیواری
ساندویچ پانل سقفی
ساندویچ پانل سردخانه ای
ساندویچ پانل پیچ مخفی
ساندویچ پانل اتاق تمیز
ساندویچ پانل ضدحریق

استفاده ازساندویچ پانل در ساختمان سازی بسیار مقرون به صرفه است.
به طورکلی این مصالح سبک، برای سازنده و مصرف کننده اقتصادی و ایمن می باشند.
ساختار ساندویچ پانل از ورق هایی همچون ورق آلوزینک یا آلومینیوم و گالوانیزه تشکیل می شوند.

ساندویچ پانل ماموت از فوم عایق تشکیل شده است.
به طور کلی این محصولات عایق خوبی در برابر سرما و گرما هستند.

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت ساندویچ پانل با  کارشناسان ما تماس بگیرید.

مطالب مشابه ساندویچ پانل