مقاومت ساندویچ پانل در برابر الکتریسیته و نویز

مقاومت ساندویچ پانل در برابر الکتریسیته و نویزاستفاده ی گسترده از وسایل الکتریکی و فناوری های مرتبط به آن موجب شده تا خطر آتش سوزی ناشی از جریان برق نیز افزایش پیدا کند.از طرفی بسیاری از افراد زندگی در ساختمان هایی با ضریب ایمنی بالا را ترجیح می دهند.ساندویچ پنل ها که در دو مدل ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری قابل تولید هستند نه تنها در هزینه و کیفیت ساخت در مقایسه با مصالح سنتی دارای مزیت های زیادی هستند بلکه اگر بخواهیم ساندویچ پانل ها را در برابر الکتریسیته و نویز با سایر مصالح ساختمانی مقایسه نماییم می توان گفت این نوع از مصالح پیش ساخته ساختمانی دارای استانداردهای لازم هستند.

مکانیسم مقاومت ساندویچ پانل در برابر نویز

همانطور که می دانیم صدا زمانی تولید می شود که اشیا شروع به حرکت کنند و برای اینکه بخواهیم از صداهای مزاحم خارج از ساختمان جلوگیری نماییم بایستی پروسه حرکت صدا را متوقف نماییم.

ساندویچ پانل ها مصالح پیش ساخته ای با خاصیت عایق بودن هستند که از ورود و نفوذ صدا به داخل سازه جلوگیری می کند.برای لایه میانی ساندویچ پانل از فوم پشم سنگ که کاملا فشرده است، استفاده می شود و امواج صدا در برخورد با این لایه متوقف شده و قادر به عبور از لایه سوم نیستند. انرژی صدا در نهایت به انرژی تلف شده یا گرما تبدیل می شود.

مکانیسم مقاومت ساندویچ پانل در برابر الکتریسیته

انرژی الکتریسیته زمانی قادر به عبور از یک سطح خواهد بود که آن سطح دارای الکترون آزاد باشد.در صورتی که دیوارها با استفاده از مصالح سنتی ساخته شده باشند امکان اینکه جریان برق از آن عبور کند، وجود نخواهد داشت. مگر اینکه جریان با فشار قوی وجود داشته باشد که با استفاده از برق شهری چنین ولتاژی وجود نخواهد داشت.

برای ساخت ساندویچ پانل ها از ورق های از جنس فلز به همراه فوم عایق میانی استفاده شده است و مقاومت ساندویچ پنل ها در برابر الکتریسیته مورد آزمایش قرار گرفته است.در هسته ساندویچ پنل ها از موادی کاملا عایق و نارسانا استفاده شده است و بنابراین نه تنها خط برق گرفتگی برای شما وجود نخواهد داشت بلکه حتی وسایل برقی شما نیز ایمن خواهند بود.
مجتمع صنعتی ماموت یکی از شرکت هایی است که در زمینه تولید انواع ساندویچ پانل سقفی و دیواری با کیفیت ساخت و استانداردهای بالا فعالیت دارد و با تولید محصولاتی با کیفیت بسیار بالا همواره توانسته جایگاه ویژه ای در صنعت ساخت و ساز کسب نماید. این شرکت همچنین در زمینه ساخت انواع کانکس، سوله و ویلاهای پیش ساخته فعال می باشد.

لازم به ذکر است که امکان سفارش پانل سقفی و دیواری برای مشتریان وجود دارد و مشتریان می توانند با توجه به سلیقه خود هر کدام از این مصالح پیش ساخته را انتخاب و برای پوشش دهی سقف و دیوار خود از آنها استفاده نمایند. لذا به منظور دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ساندویچ پانل و مصالح مرتبط به آن می توانید از طریق شماره تماسهای ذکر شده در سایت با ما در ارتباط بوده و از کارشناسان فروش ما در این زمینه اطلاعات مرتبط را دریافت نمایید.

مطالب مشابه ساندویچ پانل